Softwaremill
  • Softwaremill (May 17, 2016)

    SoftwareMill jest polskim software-housem i firmą zajmującą się consultingiem IT. Tworzymy systemy IT na zamówienie, a w szczególności back-end. Podejmujemy się takich wyzwań jak integracja systemów, przetwarzanie, monitoring i analiza danych, cyfrowy obieg dokumentów, reguły biznesowe. Koncentrujemy się na wydajności i skalowalności tworzonych rozwiązań. SoftwareMill posiada międzynarodowe doświadczenie w takich branżach jak telekomunikacja, finanse, bankowość i ubezpieczenia.
    SoftwareMill korzystało z usług Wirtualnego Biura, TeleSystem od samego początku istnienia firmy, tj. od 2009 roku do dnia dzisiejszego. Przez cały okres naszej współpracy Wirtualne Biuro, TeleSystem świadczyło nam w pełni profesjonalne usługi w zakresie najmu adresu do rejestracji spółki oraz obsługi korespondencji przychodzącej.
    Bardzo dobra komunikacja i doświadczenie w prowadzeniu wirtualnego biura oraz bezproblemowa współpraca, pozwalają nam z czystym sumieniem zarekomendować Wirtualne Biuro, TeleSystem jako rzetelnego partnera biznesowego.