Dlaczego my?

Dlaczego my?

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm, gwarantując najwyższą jakość usług oraz 100% satysfakcję ze współpracy.

 • Profesjonalizm

  Priorytetem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług, które wyróżnia najwyższa jakość i rzetelność. W codziennej pracy kierujemy się uczciwymi i przejrzystymi zasadami współpracy. Naszą skuteczność, zaangażowanie i indywidualne podejście doceniło setki klientów, których zadowolenie poparte referencjami jest dla nas najlepszą rekomendacją.

 • Doświadczenie

  Od 2007 roku działamy na rynku, wyznaczając nowe standardy w obsłudze klientów biznesowych. Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy na rynek innowacyjną usługę wirtualnego biura wraz z możliwością rejestracji siedziby firmy pod prestiżowym adresem. Bogate doświadczenie i profesjonalizm wykonywanych usług sprawia, że proponujemy sprawdzone rozwiązania, na których można polegać.

 • Bezpieczeństwo

  Lokale, które posiadamy są własnością naszej firmy. Dzięki temu mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa współpracy i pewność, że nikt bez powodu nie wypowie Państwu umowy najmu i nie narazi na dodatkowe koszty. Dysponujemy autorskim programem do efektywnej obsługi klientów. Posiadamy także polisę OC na świadczone usługi.

 • Zasoby

  Posiadamy kilka nowoczesnych biur zlokalizowanych w całej Polsce. Dysponujemy profesjonalnymi , w pełni wyposażonymi sekretariatami oraz nowoczesnymi salami konferencyjnymi na wynajem.

 • Lokalizacja

  Nasze nowoczesne biura znajdują się w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach w Warszawie, Krakowie i Rzeszowie – w samym centrum miast z dogodnym dojazdem i w prestiżowej okolicy. Główne biuro naszej firmy mieści się na Powiślu, w prestiżowej dzielnicy w centrum Warszawy. Zapewnia to dogodny dojazd z różnych części miasta. W bezpośrednim otoczeniu biura znajduje się parking. Posiadamy także partnerskie oddziały zagraniczne, umożliwiając zarejestrowanie siedziby firmy w Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji i Niemczech.